Vrh Q  

Vrh Q je druhým vrhem červené králičí fenky Kirsten Dunst von Sbaritz. Tuto fenku vlastní naši přátelé, Tomanovi, kteří se rozhodli chovat společně se mnou a dát na moje rady. Sama Kirsten Dunst je dcerou mé králičí fenky Ch. Edelweiss von Sbaritz a je typickým králičím jezevčíkem. Fenka prokázala i své pracovní vlohy, především chuť dohledávat zvěř, neboť se umístila na barvářských zkouškách v I. ceně a na 2 místě ze všech startujících psů. 

Především z důvodu dalšího chovu králičího rázu jsme rozhodli nakrýt ji opětovně červeným králičím jezevčíkem Ch. Eley Marmelad iz Kitez Grada, importem z Ruska, který působí v chovatelské stanici MiniMax v Polsku. Pejsek je typickým a velmi drobným králičím psem, takovým jak by měl dle mého názoru králičí pes vypadat. Tzn., velmi drobný ale s pevnou kostrou, zároveň však nikoliv podvyživeným trpaslíkem. Jedná se o opakované spojení vrhu O, ze kterého jsem si sám nechal do chovu  nadějnou králičí fenku.

Vrh přišel na svět přirozenou cestou 19.3.2019 ve složení dvou pejsků a jedné fenky. Všechna štěňátka jsou v barvě červené, vitální a bez vad.

 

Rodiče:
     
   
 

 Fotogalerie: