Vrh T
  

        Vrh T je třetím vrhem naší standardní fenky Beauty, kterou jsme před lety importovali z Chorvatska. Beauty je prvním standardním jezevčíkem v barvě srsti červená-žíhaná, který je zapsán v plemenné knize ČR. Červení-žíhaní potomci této fenky jsou prvními odchovnými jezevčíky standardního rázu v ČR v této barvě srsti.

Beauty má špičkový exteriér, což dokazují její výstavní úspěchy. Má také naprosto nekonfliktní vyrovnanou povahu vhodnou do smečky. Díky její povaze a výborným loveckým vlohám ji rád příležitostně využívám při lovu. Krycího psa jsme vybrali v Německu v chovu známé chovatelky Andrey Schossland a s
tal se jim červený žíhaný pes  Talismann vom Rehsprung. Tento chovný pes je úspěšný výstavně a vlastní také výborné lovecké vlohy. Vrh T je již opakováním dřívějšího spojení obou rodičů, ze kterého vzešlo několik vlohových a exteriérově slibných psů. 

Z krytí, které se uskutečnilo 12.3.2020 se 15.5.2020 narodilo 5 štěňat ve složení dvou pejsků a trí fenek. Jeden pejsek a jedna fenka jsou červení žíhaní a ostatní jsou červení.

 

Rodiče:
     
   
 

 Fotogalerie: