Vrh W
  

 
        Vrh W je prvním vrhem naší standardní fenky Ch.Theresia Maria von Sbaritz, která je dcerou námi importované fenky Beauty. Theresia je jedním z prvních standardních jezevčíků v České republice, kteří jsou žíhaní. S chovem standardních jezevčíků v žíhané barvě srsti zde máme prvenství. 

Theresia má výborný exteriér, což dokazují její výstavní úspěchy. Má také přátelskou a zejména nekonfliktní vyrovnanou povahu, vhodnou do smečky. Theresia složila několik zkoušek z lovecké upotřebitelnosti. Prokázala hlasitost jak po zemí tak zejména vynikající hlasitost na povrchu. Proto ji rád používám příležitostně při lovu.

Krycího psa jsem vybral v chovu mé dlouholeté kamarádky a známé chovatelky Zdenky Leonhardtové a s
tal se jim červený pes  C.I.B. Eliot Bella Morawia. Tento chovný pes je úspěšný výstavně a vlastní také výborné lovecké vlohy. Především si cením jeho složení honičských zkoušek. Pejsek mi vyhovuje také svojí velikostí. 

Z krytí, které se uskutečnilo 06.11.2022 se 10.1.2023 narodila 4 štěňata ve složení jednoho pejska a tří fenek. Jedna fenka je červená a ostatní štěňata jsou žíhaná, z čehož mám velkou radost.

 
Rodiče:
     
         
 

 Fotogalerie: