Rok 2018

8.7.2018 - dnes se králičí fence Kirsten Dunst von Sbaritz narodil první vrh tří zdravých štňátek v červené barvě srsti.
O vrhu více na samostatné záložce "Vrh O".
  


8.7.2018 - standardní fenka Mona Lisa von Sbaritz složila ZN (78b.). Gratuluji její paničce a vůdkyni Bohunce Křížkové.
  


6.7.2018 - standardní fenka Mona Lisa von Sbaritz složila BZ v I. ceně. Gratuluji její paničce Bohunce Křížkové.


2.7.2018 - králičí fenka Kirsten Dunst von Sbaritz v 54. dni své první březosti.


23.6.2018 - první úspěchy na pracovním poli začínají prožívat i standardní odchovy z vrhu M.


Červený standardní pes, M-Brock von Sbaritz složil se svým vůdcem Adamem na jaře již ZV v II. ceně (hlasitost 3) a nyní ZVVZ v I. ceně.
 

Také Mona Lisa von Sbaritz započala, se svojí paničkou Bohunkou, výcvik norování.


23.6.2018 - se Silvie Tomanová účastnila s fenkou Champagne von Sbaritz Mezinárodní výstavy Intercanis v Brně. Champagne obdržela hodnocení V1, CAC, res.CACIB.

 


16.6.2018 - jsem se s trpasličí červenou fenkou Lili Marleen von Sbaritz účastnil Oblastní výstavy v Náměšti na Hané. Silvie Tomanová zde vystavila fenku Champagne von Sbaritz. Lili Marleen obdržela hodnocení V1, Vítěz třídy, Oblastní vítěz a fenka Champagne obdržela hodnocení V1, Vítěz třídy.
 

Neskutečného úspěchu zde zaznamenala Tinka Tomanová v Juniorhandlingu. Tinka se umístila s fenkou Chgampagne na II. místě ze všech psů!
 


9.6.2018 - byla potvrzena fence Kirsten Dunst von Sbaritz březost. Těšíme se na štěňátka králičích jezevčíků v červené barvě srsti. 

 


8.6.2018 - se Sivie Tomanová účastnila s trpasličí fenkou Champagne von Sbaritz mezinárodní výstavy v Nitře. Champagne obdržela hodnocení V1, CAC, res. CACIB.
 


16.5.2018 - po zralé úvaze jsem se rozhodl prodat mladou standardní fenku Merci von Sbaritz do Finska. Nová panička je sama chovatelkou a myslivkyní a a po fence Merci velmi toužila.


Věřím, že Merci bude velmi šťastná a prožije ve Finsku dlouhý a plodný život.


09.5.2018 - Červená králičí fenka Kirsten Dunst von Sbaritz byla nakryta králičím červeným pejskem v sousedním Polsku.
Bude-li krytí úspěšné, budeme se těšit v první polovině července na vrh červených králičích jezevčíků.
 


 30.4.2018 - Účastnili jsme se s fenkami jarního svodu mladých loveckých psů v Černé Hoře. Také standardní fenka Merci von Sbaritz byla úspěšně svedena a posouzena jako bez vad.


26.3.2018 - červená trpasličí fenka Clementine von Sbaritz se svojí dcerou Lili Marleen von Sbaritz působí ve své rodině jako pečlivé chůvy a hlídačky.


25.3.2018 - černopálená Noir Frances von Sbaritz vyrostla v králičí fenku, která dělá radost svým majitelům.
  


20.2.2018 - červená fenka z vrhu N, Nancy von Sbaritz vyrostla v nadějnou králičí fenku s kompletním chrupem. Fenka dělá radost svému majiteli.
 


20.2.2018 - aktualizace sekce Rybářství.


23.1.2018 - využil jsem nabídku lovit bažanta královského (Syrmaticus reevesii) ve volné honitbě. Lov těchto nápadných ale opatrných ptáků nebyl úplně jednoduchý, jak se zdál. Nakonec se mi však podařilo ulovit i raritního křížence bažanta královského a bažanta obecného.
  

  


13.1.2018 - se zúčastnila Silvie Tomanová s odchovankyněmi Hanácké národní výstavy psů. Kirsten Dunst von Sbaritz obdržela v králičím rázu a ve třídě pracovní hodnocení V1. Tato fenka zde byla také úspěšně bonitována, získala bonitační kód 0a/06/5-HLK a stala se kandidátem chovu. Fenka Champagne von Sbaritz obdržela v trpasličím rázu a ve třídě pracovní hodnocení V1, CAC. 
V oblasti juniorhandlingu uspěla šikovná Justýnka Tomanová se ziskem plných 60 bodů.
 


Všem našim přátelům, kamarádům, příznivcům a majitelům našich odchovů přeji veselé Vánoce, hodně zdraví a štěstí a úspěchu v nadcházejícím roce 2018.
  


ARCHIV